T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - Kepirtepe Anadolu Lisesi

ÖĞRETMEN GÖRÜŞME SAATLERİ

Öğretmenlerimizle belirtilen gün ve saatlerde bireysel görüşmeler yapabilirsiniz.

ÖĞRETMEN GÖRÜŞME SAATLERİ

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 2. Dönem KEPİRTEPE ANADOLU LİSESİ
 ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME GÜN VE  SAATLERİ

Adı- Soyadı

Branşı

Görüşme Gün ve Saati

Erol Söylemez

Müdür Başyardımcısı

Her gün

Mustafa Uludağ

Müdür Yardımcısı

Her gün

Cem Aktan

Müdür Yardımcısı

Her gün

Derya Ramazan Ocak

Müdür Yardımcısı

Her gün

Merve Kulaksız

Rehber Öğretmen

Her gün

Abdullah Çal

Coğrafya

Çarşamba
13:30 - 15:50

Ahmet Kamil Hayta

Beden Eğitimi

Çarşamba
11:50 - 14:10

Ayhan Ergin

Tarih

Perşembe
10:10 - 13:30

Ayla Yener

Biyoloji

Pazartesi
08:30 - 10:50 / 11:50 – 13:30

Ayşe Beşiktaş

Coğrafya

Perşembe
10:10 - 14:10

Berna Aygürler

Matematik

Çarşamba
08:30 - 10:10 / 11:50 - 14:10

Burcu Şimşek Dağ

Müzik

Perşembe
10:10 - 14:10

Canan İnce

Kimya

Salı
08:30 - 11:40

Cemil Kirazlıoğlu

Din Kültürü

Cuma
10:10 - 14:10

Dilay Çetin

Türk Dili ve Edebiyatı

Perşembe
10:10 - 14:10

Ebru Zeren

Almanca

Çarşamba

10:10 – 11:00 / 13:00 – 14:10

Ersin OVACIK

Matematik

Pazartesi
10:10 - 14:10

Eyüp Bulut

Matematik

Cuma
09:00 – 10:00 / 11.50 - 14:10

Fatma Yazgan

Türk Dili ve Edebiyatı

Salı
08:30 – 10:00 / 14:10 - 15:50

Hanife Semin Solan

İngilizce

Pazartesi
10:10 - 14:10

Hasan Fevzioğlu

Kimya

Cuma
10:10 - 11:40 / 12:30 - 15:50

İbrahim Halil Karakol

Görsel Sanatlar

Çarşamba
10:10 - 14:10

İlker Güler

İngilizce

Çarşamba
10:10 - 13:30 / 14:10 – 15:50

İrem Demirbaş

Fizik

Salı
08:30 - 10:50 / 12:30 – 15:50

Mustafa Gülşen

Türk Dili ve Edebiyatı

Salı
11:00 - 13:30 / 14:10 – 15:50

Nesrin Tosun

İngilizce

Cuma
10:10 - 14:10

Özlem Eralp Kaya

İngilizce

Pazartesi

08:30 - 14:10

Özlem Tuna

Fizik

Salı
10:10 - 11:40 / 12:30 – 15:00

Pınar Yavuz

Türk Dili ve Edebiyatı

Perşembe
11:00 - 15:00

Saffet Ural

Türk Dili ve Edebiyatı

Pazartesi
09:20 - 10:50 / 11:50 - 15:00

Sanem Şahin Durcuk

Matematik

Çarşamba
09:20 - 14:10

Seda Çoşkun

Biyoloji

Perşembe
08:30 - 10:00 / 11:00 – 14:10

Seda Kozaklı

Matematik

Çarşamba
08:30 - 10:00 / 11:50 - 14:10

Süleyman Kıraç

Felsefe

Peşembe
09:20 - 11:40 / 14:20 - 15:50

Veysel Onur Tatlıpınar

Türk Dili ve Edebiyatı

Pazartesi

08:30 - 15:50

Anıl ŞIRA

Tarih (LMTAL)

Salı
11:00 - 13:30

Duygu GÜNAYDIN

Almanca (İlçe MEM)

Cuma
08:30 - 10:00 / 12:30 – 15:00

Mustafa ÖDER

İngilizce (TEK Ortaokulu)

Perşembe
10:00 - 10:50

Müfit SELÇUK

Görsel Sanatlar (R.Y.Fen L)

Pazartesi
14:20 - 15:50

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 23.09.2019 - Güncelleme: 05.02.2020 13:30 - Görüntülenme: 538
  Beğen | 2  kişi beğendi