T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - Kepirtepe Anadolu Lisesi

ÖĞRETMEN GÖRÜŞME SAATLERİ

Öğretmenlerimizle belirtilen gün ve saatlerde bireysel görüşmeler yapabilirsiniz.

ÖĞRETMEN GÖRÜŞME SAATLERİ

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KEPİRTEPE ANADOLU LİSESİ
 ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME GÜN VE  SAATLERİ

Adı- Soyadı

Branşı

Görüşme Gün ve Saati

Erol Söylemez

Müdür Başyardımcısı

Her gün

Mustafa Uludağ

Müdür Yardımcısı

Her gün

Cem Aktan

Müdür Yardımcısı

Her gün

Derya Ramazan Ocak

Müdür Yardımcısı

Her gün

Merve Kulaksız

Rehber Öğretmen

Her gün
(09:00 - 15:00)

Abdullah Çal

Coğrafya

Pazartesi
08:30 - 10:50 / 12:30 - 14:10

Ahmet Kamil Hayta

Beden Eğitimi

Çarşamba
11:50 - 14:10

Ayhan Ergin

Tarih

Salı
11:50 - 15:00

Ayla Yener

Biyoloji

Çarşamba
08:30 - 10:50 / 14:20 - 15:50

Ayşe Beşiktaş

Coğrafya

Çarşamba
10:10 - 12:30 / 14:20 - 15:50

Berna Aygürler

Matematik

Çarşamba
08:30 - 10:00 / 11:50 - 14:10

Burcu Şimşek Dağ

Müzik

Çarşamba
10:10 - 14:10

Canan İnce

Kimya

Çarşamba
08:30 - 10:00 / 14:20 - 15:50

Cemil Kirazlıoğlu

Din Kültürü

Cuma
10:10 - 14:10

Dilay Çetin

Türk Dili ve Edebiyatı

Perşembe
11:00 - 11:40 / 14:20 - 15:50

Ersin OVACIK

Matematik

Pazartesi
10:10 - 14:10

Eyüp Bulut

Matematik

Cuma
09.00 - 10:00 / 11:50 - 14:10

Fatma Yazgan

Türk Dili ve Edebiyatı

Pazartesi
10:10 - 11:40 / 12:30 - 14:10

Hanife Semin Solan

İngilizce

Pazartesi
10:10 - 14:10

Hasan Fevzioğlu

Kimya

Cuma
10:10 - 11:40 / 12:30 - 15:50

İbrahim Halil Karakol

Görsel Sanatlar

Cuma
14:20 - 15:50

İlker Güler

İngilizce

Çarşamba
10:10 - 13:30

İrem Demirbaş

Fizik

Salı
08:30 - 10:00 / 12:30 - 15:50

Mustafa Gülşen

Türk Dili ve Edebiyatı

Salı
09:20 - 10:00 / 14:20 - 15:50

Nesrin Tosun

İngilizce

Cuma
10:10 - 14:10

Özlem Eralp Kaya

İngilizce

Pazartesi
09:20 - 11:40

Özlem Tuna

Fizik

Salı
11:00 - 11:40 / 12:30 - 15:00

Pınar Yavuz

Türk Dili ve Edebiyatı

Salı
08:30 - 10:00 / 11:50 - 14:10

Saffet Ural

Türk Dili ve Edebiyatı

Pazartesi
09:20 - 14:10

Sanem Şahin Durcuk

Matematik

Cuma
09:20 - 14:10

Seda Çoşkun

Biyoloji

Perşembe
08:30 - 10:00 / 11:00 - 14:10

Seda Kozaklı

Matematik

Çarşamba
10:10 - 14:10

Süleyman Kıraç

Felsefe

Perşembe
09:20 - 13:30

Veysel Onur Tatlıpınar

Türk Dili ve Edebiyatı

Perşembe
11:00 - 11:40 / 14:20 - 15:50

Anıl ŞIRA

Tarih (LMTAL)

Salı
10:10 - 11:40

Duygu GÜNAYDIN

Almanca (İlçe MEM)

Salı
10:10 - 13:30

Mustafa ÖDER

İngilizce (TEK Ortaokulu)

Çarşamba
10:10 - 10:50

Müfit SELÇUK

Görsel Sanatlar (R.Y.Fen L)

Pazartesi
14:20 - 15:50

Ebru ZEREN

Almanca

İzinli

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 23.09.2019 - Güncelleme: 08.10.2019 10:36 - Görüntülenme: 348
  Beğen | 2  kişi beğendi