T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - Kepirtepe Anadolu Lisesi

Haberler

Mrt

Otizm ve farkındalık için sağlık bakanlığından gelen doktorlarımız okulumuzda 9. sınıf öğrencilerimize seminer vermişlerdir. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Mrt

Kariyer Günlerimizin 2.sini, Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi işbirliği ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Beslenme ve Diyetetik Uzmanı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Baş hemşire, Ebe ve Halkla İlişkiler Uzmanları ile birlikte gerçekleştirilen söyleşide öğrenciler sağlık alanı ve mesleklerle ilgili merak ettikleri sorulara cevap bulmuş ve farkındalıkları artmıştır. Özel Medikent Hastanesi ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız. 

Mrt

Mrt

Okulumuz son sınıf öğrencileri için düzenlenen Kariyer Günleri´nin 1.sini Zentiva Sağlık Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. işbirliği ile hazırlamış bulunmaktayız.  Zentiva İnsan Kaynakları Uzmanı Sayın Emel TOPTANCI ile birlikte gelen 2 Kimya 1 İnşaat ve 1 Makine mühendisi ile kütüphanemizde bir söyleşi gerçekleştirdik. Özellikle mühendislik alanını tercih edecek öğrencilerimizin bu meslek alanıyla ilgili bakış açılarını geliştirmek, mühendis olarak hayata atıldıklarında nelerle karşılaşacakları konusunda bilinçlendirmek ve merak ettikleri sorulara yanıt bulmak amacıyla yapılan etkinlik, Kariyer Günleri I´in ilk basamağını oluşturdu. Haftaya sağlık sektörüyle ve ilerleyen zamanda da hukuk alanıyla ilgili alanında temayüz etmiş kişilerle farklı söyleşiler gerçekleştirmek arzusundayız. Söyleşinin sonunda Okul Müdürümüz Halil İbrahim TOKLU, Zentiva´dan gelen ekibe plaket ve hediyelerini takdim ederek teşekkürlerini sunmuştur.

Mrt

Öğretmen Okullarının 169. kuruluş yıl dönümü okulumuzda büyük bir coşkuyla kutlandı.

Mrt

Kepirtepe Anadolu Lisesi olarak okulumuza gelen ortaokulların öğrencilerine yapılan tanıtım çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Tanıtım ekibimiz öğrencilerle en iyi şekilde ilgilenmekte ve sorularına yanıtlar vererek okulu tanıtmaktadırlar. 

Mrt

Mrt

YGS´ye girecek öğrencilerimize kaygı düzeyini kontrol edebilme ve motivasyona yönelik seminer verilmiştir. Öğrencilerle daha sonra sohbet edilmiş ve soruları cevaplanmışır. Tüm Kepirtepe ailesi olarak sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Ock

2017 yılının okullar arası müsabakalarında en son maçı Mehmet Akif Ersoy Ticaret meslek lisesi ile oynanmıştır. Sayın Lüleburgaz Kaymakamımız İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlçe Gençlik Müdürü müsabakalara gelerek bizleri onurlandırmışlardır.  Büyük heyecanla izlenen maçta gelenek bozulmamış Kepirtepenin Arslanları 22-17 skorla müsabakayı kazanmış ve Şampiyonluk kupasını almıştır. Takımın Antrenörü Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ahmet Kamil Hayta "Öğrencilerimle gurur duyuyorum, kutluyorum. Şimdi Marmara grup şampiyonası´na hazırlanacağız amacımız orada da başarılı olup Türkiye finallerine ismimizi yazdırmak."dedi. Öğrencilerimizi ve öğretmenimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Ock

Kepirtepe Anadolu Lisesi Hentbol Kız Takımımız bu sene kurulmuş ve önceki yıllarda müsabakalara katılan, maçın favorisi olarak gösterilen Doğa Kolejini 11-4 yenerek il 1.cisi olmuştur. Takımın antrenörü Ahmet Kamil Hayta "Bu sene takımımızı yeni kurdum. Bir sonraki senelerde hedef Türkiye finali olacaktır." dedi. Öğrencilerimizi ve öğretmenimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz. 

Ock

Sene başından beri planlı programlı çalışmalar sonrasında Lüleburgaz Endüstri Lisesini 3-0, KırklareliTobb Lisesini 3-0 ve Şampiyonluk müsabakasında Kırklareli Spor Lisesini3-2 yenerek 6. Sene de üst üste İl 1.si olmuş, Şampiyonluğu´nu ilan etmiştir. Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi öğretmenlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

 

Ock

Geçen yıl il şampiyonu olan Hentbol Takımımız Lüleburgaz Anadolu Lisesi´ni 39-18 mağlup etmiştir. Bu yıl da İl Şampiyonluğuna adını yazdırmaya kararlı olan takımımız öğrencilerini ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Ahmet Kamil Hayta´yı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Ock

6 YILDIR İL ŞAMPİYONUYUZ VE KIRKLARELİ SPOR LİSESİNİ YİNE MAĞLUP ETTİK

Kırklareli Spor Lisesini kurulduğu yıldan bu yana mağlup eden takımımız 6 yıldır üst üste İl Şampiyonu olmuştu. Bugün Kırklareli Spor Lisesiyle yaptığımız maç erken final anlamına geliyordu. Başarıyı gelenekselleştiren voleybol ekibimiz bugünkü maçı 3/2 alarak yine galibiyet serisine devam etti. Bu yıl da İl Şampiyonluğunu garantileyen öğrencilerimize Bölge müsabakalarında başarılar diler, öğrencilerimizi tebrik ederiz. Onları çalıştıran ve her anlamda destek olan teknik ekibimize de şükranlarımızı sunarız.

Ara

Okulumuzda Toplum Sağlığı Merkezi Görevlileri Doktor Cemre ENGİN, Psikolog Eda BAYRAK, Dilek ONAY ve Derya KESER tarafından SİGARANIN ZARARLARI VE MADDE BAĞIMLILIĞI konulu eğitim verilmiştir.

Ara

Kepirtepe Anadolu Lisesi olarak "Kadına Şiddete Hayır !" dedik.