T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - Kepirtepe Anadolu Lisesi

Haberler

Nis

ÖĞRENCİMİZ AHMET KAYA ANTALYA´DA YAPILAN TÜRKİYE BİLEK GÜREŞİ MÜSABAKALARINDA 55 KG GENÇ ERKEKLER KATEGORİSİNDE TÜRKİYE 5. Sİ , MÜDÜR YARDIMCIMIZ CEM AKTAN 80KG BÜYÜK ERKEKLER KATEGORİSİNDE TÜRKİYE 4. SÜ OLMUŞTUR. ÖĞRENCİMİZİ VE  MÜDÜR YARDIMCIMIZ CEM AKTAN´I TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Nis

27 Nisan 2018 Cuma günü sat 20:00´de gösterime sunulacak "Aşk Olsun" adlı oyunumuzda sizleri de aramızda görmek bizi mutlu eder.,

Tiyato, Kepirtepe için bir gelenektir.

Nis

Kariyer Günleri-II etkinlikleri çerçevesinde bugün 4. oturum gerçekleştirildi. Gazeteci (Milliyet Gazetesi) Görkem EVCİ (KEV Yönetim Kurulu Üyesi ve 2009 mezunu), Avukat İbrahim Enes ONAT (2009 Mezunu), Avukat Sezer ÖZTEN  (2012 Mezunu) ve Avukat Aslıhan KARAKAŞ (2012 Mezunu) katılımcılarla yapılan etkinlik oldukça etkili oldu. Öğrencilerimizin meslek seçimi ve yükseköğrenim hayatıyla ilgili söyleşi gerçekleştirildi.Değerli mezunlarımıza katkılarından dolayı teşekkür eder, öğrencilerimize fayda sağlamasını dileriz.. 

Nis

POLİS HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN YARIŞMADA   YAZDIĞI "İSTİKLALİN BEKÇİSİ" ADLI ŞİİRİ İLE İLÇE BİRİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİMİZ UMUT YALÇIN  10 NİSAN SALI GÜNÜ DÜZENLENEN POLİS HAFTASI KUTLAMA TÖRENİNDE ÖDÜLÜNÜ ALDI. ÖĞRENCİMİZİ VE KENDİSİNİ YARIŞMAYA HAZIRLAYAN EDEBİYAT ÖĞRETMENİMİZ PINAR YAVUZ´U TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ

Mrt

 NASIL OY VEREBİLİRİM?

1.    FİZY UYGULAMASINI TELEFONUNA İNDİR

2.      ÜCRETSİZ ÜYE OL

3.      FİZY ANA SAYFASINDA YER ALAN “LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI”NA TIKLA

4.      OYUNU KEPİRTEPE’YE VER

MÜZİK ÖĞRETMENİMİZ BURCU ŞİMŞEKDAĞ´IN ÇALIŞTIRDIĞI KEPİRTEPE ANADOLU LİSESİ MÜZİK GRUBU MÜDÜR YARDDIMCIMIZ CEM AKTAN ÖNDERLİĞİNDE İSTANBUL BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ´NDE YAPILACAK  OLAN  21. FİZY LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI ÖN HAZIRLIKLARINI 21.03.2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRDİLER. 23 MART 2018 TARİHİNDE OKULUMUZ MÜZİK GRUBU FİNAL İÇİN MÜCADELE ETTİLER. FİNALE KALMAK DİLEĞİYLE..

Nis

 07.04.2018 TARİHİNDE OKUL MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM TOKLU ÖNDERLİĞİNDE OKUL İDARECİLERİMİZ , ÖĞRETMENLERİMİZ   AŞAĞIDAKİ GÜNDEM MADDELERİNİ GÖRÜŞMEK ÜZERE  VELİLERİMİZLE OKULUMUZUN YEMEKHANESİNDE BAŞLAYIP SINIFLARIMIZDA DEVAM EDEN BAŞARILI VE VERİMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRMİŞ  OLUP KATILAN VELİLERİMİZE KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

GÜNDEM MADDELERİ:

1. SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI

2. OKUL MÜDÜRÜNÜN aÇILIŞ KONUŞMALARI

3. ARA KARNELERİN DAĞITILMASI

4. VELİ ÖĞRETMEN GÖRÜŞMELERİ

Nis

12 Mart İstiklal Marşımızın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Etkinlikleri (Akif´in Nesli, Asım´ın Nesli) adlı eser: NURSENA ÇAKIR (10/A) İLÇE 1.Sİ

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü Etkinlikleri (Tarihe Gömsek Sığmayacak Destan) adlı eser: SELENAY KAYMAZ (10/A) İLÇE 3.SÜ

Bağımlılık Konu Panelist Öğrencilerimiz: EGEMEN ERCAN (11/C), EMİNE EZGİ BAYLAM (11/C), İREM ÇOBAN (11/C)

Polis Haftası Etkinlikleri (İstiklalin Bekçisi) adlı eser: UMUT YALÇIN (11/A) İLÇE 11. Sİ

Geleceğe Mektup Konu Yarışma (Geleceğe Mektup) adlı eser: SELENAY KAYMAZ (10/A) İL 1.Sİ

Geleceğe Mektup Konu Yarışma  (Geleceğe Mektup) adlı eser: GÜLSEREN AKTÜRK (9/D) İL 2. Sİ

Pansiyonlar Okuyor Yarışması (Ortaöğretim Genel Müdürlüğü): ENES KÖŞELİ (9/B) İLÇE 1.Sİ

15 Temmuz´u Anlamak Konulu Öykü Yazma Yarışması (Yüksek Türk) adlı eser: MESLİNA KARUCU (12/C) İL 1. Sİ

Deneme Yazma Yarışması (NEZAKETİNİZ VE DİĞER HER ŞEY) adlı eser: ÇAĞLA DEMİRBİLEK (12/B) İlçe 2.si

OKUL DART TAKIMI(EMİR ÖZKUYUCU,EKREM EGE SELVİ,AHMET CAN ALTINTAŞ,ÖZGÜR GEZER 11/B) İL 4. SÜ

Nis

DART TAKIMI OLARAK OKULUMUZU TEMSİL EDEN ÖĞRENCİLERİMİZ EMİR ÖZKUYUCU,EKREM EGE SELVİ,AHMET CAN ALTINTAŞ VE ÖZGÜR GEZER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZ AHMET KAMİL HAYTA VE HAŞİM GÜNDÜZ ÖNDERLİĞİNDE İL MERKEZİNDE DÜZENLENEN MÜSABAKADA İL 4. SÜ OLMUŞLARDIR. ÖĞRENCİLERİMİZİ VE ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDER VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Nis

SAYIN KAYMAKAMIMIZ MUSTAFA KAYA VE SAYIN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ NEDİM ÇETİN 29 MART PERŞEMBE GÜNÜ PANSİYONUMUZU ZİYARET EDEREK PANSİYONDA KALAN YATILI ÖĞRENCİLERİMİZ, OKUL İDARECİLERİMİZ, BELLETMEN ÖĞRETMENLERİMİZ VE PANSİYON ÇELIŞANLARIMIZ İLE HASBİHAL EDEREK BİZLERİ ONURLANDIRDILAR. ZİYARETLERİNDEN DOLAYI KENDİLERİNE KEPİRTEPE AİLESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Mrt

Kariyer Günleri-II etkinlikleri çerçevesinde bugün 3. oturum gerçekleştirildi. Avukat İbrahim GUŞTUR (2012 Mezunu), Avukat Mustafa Ozan ÇAYIR (2011 Mezunu) ve Rehberlik ve Psikolojik Danışman Funda ELİGÜL (2011 Mezunu) katılımcılarla yapılan etkinlik oldukça etkili oldu. Öğrencilerimizin meslek seçimi ve yükseköğrenim hayatıyla ilgili söyleşi gerçekleştirildi. Öğrencilerimize fayda sağlaması dileğiyle.. 

Mrt

Okulumuzun da ortak olarak katıldığı etkinlikte "Bağımlılı" konusu, Madde bağımlılığı, Sigara Bağımlılığı ve Teknoloji Bağımlılığı başlıklarında incelendi. Okulumuz 11. sınıf öğrencimiz Egemen ERCAN bağımlılık konusunu anlattı. Yine 11. sınıf öğrencimiz Emine Ezgi BAYLAM programın sunumu gerçekleştirdi. Oldukça faydalı olduğunu düşündüğümüz etkinlikler okulumzda da devam edecektir. Öğrencilerimize ve Edebiyat Öğretmenimiz Diay ÇETİN´e teşekkür ederiz.

Mrt

Öğrencilerimiz Kariyer Günleri etkinliklerinin 2. haftasında Endüstri Mühendisi Zafer DURSUN (1992mezunu) ve Makine Mühendisi Yücel ŞEN (1992 mezunu) ile birarayan gelerek mühendislik alanının kapsamı, iş olanakları ve iş deneyimlerini paylaştırlar. Değerli mezunlarımıza katkılarından dolayı teşekkür eder, bu tür etkinlikleri öğrencilerimize faydalı olmasını umarız. Bir sonraki oturumumuz Hukuk ve Psikoloji alanında olacaktır.

Mrt

OKULUMUZDA HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YIL DA 12. SINIF ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK PLANLANAN KARİYER GÜNLERİ BAŞLADI. KARİYER GÜNLERİNİN İLKİNDE ÖĞRENCİLERİMİZ OKULUMUZ ESKİ MEZUNLARINDAN DİŞ HEKİMİ KAZIM ŞİŞMAN (2011) VE DİYETİSYEN MELİKE ÖZEFSUN (2010)  İLE BULUŞTU. ÖĞRENCİLERİMİZ BU MESLEKLERLE İLE İLGİLİ BİLGİLER ALDILAR VE SORMAK İSTEDİKLERİ SORULARI SORARAK DİŞ HEKİMLİĞİ VE DİYETİSYENLİK İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİ HUSUSLARI ÖĞRENDİLER.

Mrt

Öğrencimiz 10/A sınıfı öğrencisi Nur Sena ÇAKIR´ a ait olan "Akif´in Nesli, Asım´ın Nesli" isimli şiiri Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ilçemiz 1.si olarak tescillenmiştir. Öğrencimize başarılarının devamını dileriz. Şiirini buradan yayınlıyoruz.

 

Mrt

ÖĞRENCİLERİMİZ BU GÜN BİLİM VE TEKNOLOJİ HAFTASI ETKİNLİK LERİ KAPSAMINDA OKULUMUZDA OLUŞTURULAN BİLİM VE TEKNOLOJİ KORİDORUNDA KİMYA ÖĞRETMENİMİZ SAYIN HASAN FEVZİOĞLU ÖNDERLİĞİNDE KİMYA DENEYLERİ YAPARAK DERSLERDE ÖĞRENDİKLERİ TEORİK BİLGİLERİ GÖZLEMLEME İMKANI BULDULAR.