T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - Kepirtepe Anadolu Lisesi

Haberler

Nis

2018/2019 Öğretim yılı 2. Döneminde farklı alanlarda derece alan, başarı elde eden öğrencilerimizin başarı sertifikaları ve ödülleri 11 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen ödül töreni ile takdim edildi. Öğrencilerimizi kutlar, emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz

Nis

Okulumuz Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencileri çevre bilinci oluşturmak amacıyla Lüleburgaz Belediyesi ile koordineli olarak okulda plastik şişelerin toplanması ve geri dönüşüme kazandırılmasını amaçlayan bir proje gerçekleştirdiler. Bugüne kadar toplanan plastik şişeler öğrencilerimiz tarafından Lüleburgaz Belediyesi yetkilerine teslim edilerek çevre dostu bez torba alındı ve öğretmen ve öğrenciere dağıtımı sağlandı. Ayrıca konferans salonumuzda da Lüleburgaz Belediyesi yetkililerince Çevre Bilinci konulu bir konferans gerçekleştirildi. Toplum hizmeti çalışması kapsamında yapılan bu güzel çalışma için öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Bizden desteklerini esirgemeyen Lüleburgaz Belediyesi yetkililerine ayrıca teşekkür ederiz.

Nis

8/9 Nisan 2019 tarihlerinde Kırklareli Bilim Sanat Merkezinde "Bir Fikrim Var" projesine ait okulumuz öğrencilerinin hazırladığı 9 ayrı projenin sunumunu başarıyla gerçekleştirdik. "Çocuğun Söüzyle Dünya", "Tarifim Elimde", "Otomobiller İçin Alkolmetre", "Duvarda Tarım", "Hybcom". "Sorumatik", "Isıtmalı Bank", "TGS" isimli proje ekiplerimiz ve danışman öğretmenleri okulumuz Müdür Yardımcısı Derya Ramazan Ocak başkanlığında proje sunumlarını başarıyla gerşekleştirdiler. Öğrencilerimizi tebrik ederiz, emeği geçen öğretmenlerimize de teşekkür ederiz.

Nis

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu ´´Etik´´ konulu panelde okulumuz öğrencisi Selenay Kaymaz ´´Mesleki Etik´´ adlı sunumuyla okulumuzu en güzel şekilde temsil etti. Öğrencimize ve kendisini çalıştıran Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz Mustafa Gülşen´e teşekkür ederiz.

Mrt

Öğrencimiz Karya Eylül AVŞAR, 52 kiloda Karate Kumite dalında Türkiye 1´si olmuştur. Nevşehir´de yapılan Türkiye Şampiyonasından bir genç Kepirlinin de daha Türkiye Şampiyonu olmasının gururunu yaşıyoruz. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Mrt

İLÇE SAĞLIK KURUMUNDAN UZMANLAR OKULUMUZDA GÜNDÜZLÜ VE YATILI ÖĞRENCİLERİMİZE FİZİKSEL AKTİVİTE VE SAĞLIKLI BESLENMENİN ÖNEMİNİ ANLATTI. ÖĞRENCİLERİMİZ SEMİNERİ İLGİ İLE İZLEDİ. ÖĞRENDİKLERİNİ UYGULAMALARI VE SAĞLIKLI KALMALARI DİLEĞİYLE İLÇE SAĞLIK KURUMU YETKİLİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Mrt

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ovacık Prof. Dr. Necdet Tekin Ortaokulu ve okulumuz Kepirtepe Anadolu Lisesi olarak düzenlediğimiz projenin sonunda muhteşem final yaşandı. Bir fotoğraf sergisi ve çok sesli koromuz görülmeye ve izlenmeye değerdi. Profesyonelleri aratmayan bir performans sergiledi çocuklarımız. Emeği geçen tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.

Mrt

Kariyer Günlerinin 3. oturumunda bu hafta Kepirtepe mezunlarımızdan 2013 mezunu Doğuşcan ÖZGEN, ve 2012 mezunu Onur KURCAK avukat olarak söyleşimize katıldılar. Okulumuz Z Kütüphanesinde gerçekleştirilen etkinlikte hukuk, adalet meslek grupları hakkında bir söyleşi yapıldı. Eşit Ağırlık öğrencilerimizle yapılan etkinliğin son derece faydalı olduğunu düşünüyoruz. Mezunlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Mrt

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıl Dönümü vesilesiyle bu topraklar için canı feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz.

Mrt

GENÇ YAZARIMIZ NUR SENA ÇAKIR´IN DERECESİ

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA HAFTASI KAPSAMINDA LÜLEBURGAZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU LİSELER ARASI KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA ÖĞRENCİMİZ NURSENA ÇAKIR "MÜEBBET SEVDAM ÇANAKKALE" BAŞLIKLI KOMPOZİSYONUYLA BİRİNCİ OLMUŞTUR. ÖDÜLÜNÜ LÜLEBURGAZ KAYMAKAMI SAYIN MUSTAFA KAYA´DAN ALMIŞTIR. ÖĞRENCİMİZİ VE KENDİSİNİ ÇALIŞTIRAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİMİZ PINAR YAVUZ´U TEBRİK EDER; BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Mrt

Okulumuzda düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliklerinden birkaç kare fotoğraf...

Mrt

OKULUMUZ MÜDÜR YARDIMCISI CEM AKTAN ÖNDERLİĞİNDE ÖĞRENCİLERİMİZ KEREM ÇOKKAÇAN,EZGİ CEYDA GÜZEY, BÜŞRA ERTAŞ VE AHMET KAYA  LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ARACILIĞI İLE 3-7 MART TARİHLERİNDE DÜZENLENEN TÜRKİYE BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINA KATILDILAR. MÜDÜR YARDIMCIMIZ CEM AKTAN 80 KG DA SAĞ KOLDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLURKEN ÖĞRENCİLERİMİZ; EZGİ CEYDA GÜZEY 65KG DA SOL KOL TÜRKİYE 3. SÜ SAĞ KOL TÜRKİYE 4. SÜ, BÜŞRA ERTA +70 KG DA SAĞ VE SOL KOL TÜRKİYE 3. SÜ OLMUŞTUR. ÖĞRENCİLERİMİZİ VE KENDİLERİNİ ÇALIŞTIRAN TÜRKİYE ŞAMPİYONU MÜDÜR YARDIMCIMIZ CEM AKTAN´I TEBRİK EDER AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONALARINDA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Mrt

OKULUMUZ TRAFİK VE İLK YARDIM KULÜBÜ ÖĞRENCİLERİ KULÜP ÖĞRETMENİ SANEM ŞAHİN DURCUK VE OKULUMUZ TARİH ÖĞRETMENİ DURSUN BİKİK ÖNDERLİĞİNDE OKUL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HALİL İBRAHİM TOKLU´NUN DA TEŞRİFLERİ İLE KEPİRTEPE´DE BAHAR HAZIRLIKLARI KAPSAMINDA OKULUMUZ BAHÇESİNE GÜL FİDANLARI DİKTİLER BAŞTA ÖĞRETMENLERİMİZ VE OKUL MÜDÜRÜMÜZ OLMAK ÜZERE TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE VE EMEĞİ GEÇEN ÇALIŞANLARIMIZA OKULUMUZ ÇEHRESİNE RENK KATTIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Mrt

28 ŞUBAT - 3 MART SİVİL SAVUNMA HAFTASI KAPSAMINDA OKULUMUZ SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ´NÜN PLANLADIĞI DEPREM VE YANGIN TATBİKATI BAŞARIYLA TAMAMLANIRKEN ÖĞRENCİLERİMİZ YANGIN VE DEPREM ANINDA YAPMASI GEREKENLER İLE İLGİLİ BİLGİ ALDILAR VE UYGULAMA YAPTILAR. BAŞTA TARİH ÖĞRETMENİMİZ DURSUN BİKİK OLMAK ÜZERE OKULUMUZ SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ ÖĞRENCİLERİNE VE DEĞERLİ KATKILARINDAN DOLAYI LÜLEBURGAZ İTFAİYESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ

Şbt

Kariyer günlerinin ikinci haftasında öğrencilerimiz, okulumuz 2012 mezunlarından İnşaat Mühendisi Mert DİNLER, 2012 mezunlarımızdan Barış YILDIZ ve 2012 mezunlarımızdan Mimar Gülçin KOÇMARLI ile buluştu. Öğrencilerimiz bu mesleklerle ilgili bilgiler aldılar ve sormak istedikleri soruları sorarak inşaat mühendisliği ve mimarlık ile ilgili merak ettikleri konuları öğrendiler.

Kariyer Günleri etkinlikleri okulumuz Z Kütüphanesinde gerçekleştirildi. Bu tür etkinlerin meslek seçiminde ve sınav kaygısı üzerinde son derece olumlu etkisi olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca bir başka önemli özelliği de tüm katılımcılar Kepirtepe mezunu idi. Kendilerine okulumuz adına teşekkür ederiz.