T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - Kepirtepe Anadolu Lisesi

Duyurular

Kas

Kas

Kas

Ekm

Ekm

Ekm

Eyl

2018/2019 1.DÖNEM KURS PROGRAMLARI VE KURS LİSTELERİ AŞAĞIDADIR.

Öğrenci ve öğretmenlerimiz için programlar ayrı ayrı verilmiştir.

Kurs listeleri sadece 9 ve 10. sınıflar için yayınlanmıştır. 11 ve 12. sınıf listeleri daha sonra ilan edilecektir.

Öğrenci ve öğretmenlerimizin 1 Ekim Pazartesi ders ve kurs programına hazırlık yapmaları yerinde olacaktır.

Eyl

Eyl

2018/2019 Öğretim Yılı 9.sınıflara ait sınıf ve okul numaraları güncellenmiş olup öğrenci ve velilerimizin listeleri kontrol etmeleri gerekmektedir.

Eyl

9. Sınıf Öğrencilerimizin okula uyum sürecini kolaylaştırmak için düzenlenen programda, okulun tanıtımı, öğretmenleri tanıma ve arkadaşlarını tanıyıp kaynaşma amaçlanmaktadır. Programımız 10 Eylül Pazartesi başlayarak 12 Eylül Çarşamba günü sona erecektir. Program her gün saat 10:00 ile 12:00 arasında planlanmıştır. Programın içeriğine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Öğrencilerimizin okula daha kolay alışıp uyum sağlayabilmesi için programa katılmaları önem arz etmektedir. 

Eyl

Ağu

2018/2019 Öğretim Yılında okulumuza kayıt hakkı kazanan yatılı ve gündüzlü tüm öğrencilerimiz için hazırlanan Kayıt Kılavuzumuzu incelemenizi, kayıt tarihlerinde bu kılavuzda beklirtilen esaslara göre hzırlığınızı yapmanızı rica ederiz. 

May

6 HAZİRAN 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ ÇOK SESLİ KORO VE SOLO KONSERİMİZE DAVETLİSİNİZ. KONSERİMİZ LÜLEBURGAZ AŞKIYE NEŞET ÇAL SAHNESİNDE 21:30´DA SERGİLENECEKTİR.

May

ROMEO VE JULIET´E İNAT RECEP İLEN JÜLİDE ADLI OYUNUMUZDA SİZLERİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN ONUR DUYARIZ.

May