T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - Kepirtepe Anadolu Lisesi

Haberler

Şbt

Kariyer Günleri etkinliklerinin bu yılki 2. Oturumunda 2010 mezunlarımızdan Yazılım Mühendisi Aykut Atakan ve Elektronik ve Haberleşme Mühendisi Aykut Çubukçu ile birlikte oluk.

Değerli mezunlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 

Şbt

27 Şubat 2020 Perşembe günü Okul Sağlığı Programları kapsamında bu ay öğrencilerimize Ağız ve Diş Sağlığı eğitimi verdik.

Şbt

Okulumuzun tanıtım faaliyetleri kapsamında Keşan Rasim Ergene Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini misafir ettik. 

Şbt

26 Şubat 2020 Ödül töreninden kareler...

Şbt

Şbt

okulumuz pansiyonunda yurdumun değerleri etkinleri kapsamında "Hikayeleriyle Türkülerimiz" etkinliği gerçekleştirildi. Müdür Yardımcımız Mustafa Uludağ, belletmenlerimiz Eyüp Bulut ve Abdullah Çal'a teşekkür ederiz.

Şbt

Türkiye yarı finallerinde 1. olduk.

Şbt

Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz Kariyer Günlerinin 1. Oturumunda 2010 mezunlarımız Veteriner Hekim Caner Çakır ve Diş Hekimi Mustafa Arda'yla öğrencilerimiz buluşturduk. 

Şbt

Tanıtım faaliyetleri kapsamında ilçemiz Hürriyet Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri ve öğretmenleri 19 Şubat 2020 Çarşamba günü okulumuzu ziyaret ettiler.

Şbt

Tanıtım faaliyetleri kapsamında 13 ve 14 Şubat 2020 tarihlerinde Lüleburgaz Emrullah Efendi Ortaokulu öğrencilerini misafir ettik

Şbt

11 Şubat 2020 Salı günü Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Neslihan Dostoğlu'nu, 12 Şubat 2020 Çarşamba günü de Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Can Binan ve Doç Dr. Kunter Manisa ile Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğretim görevlileri Ceren Göğüş Ve Berkay Oskay'ı okulumuzda Kepirtepeliler Eğitim Vakfı değerli yöneticileri ile birlikte misafir olarak ağırlamaktan onur duyduk. İki üniversiteden gelen yaklaşık 70 Lisans öğrencisi eski yerleşkemizdeki 33 mimari yapının nasıl kullanılıbileceği konusunda bitirme ödevi hazırlayacaklar. Katılarından dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca okulumuzun mimar olmayı düşünen son sınıf öğrencileri için de bulunmaz bir fırsat oldu.

Şbt

9. Sınıf öğrencilerimizin tamamına Lüleburgaz İlçe Sağlık Müdürlüğü uzmanlarından Aslı EBİLGİN tarafından İlk Yardım eğitimleri verildi.

Şbt

Okulumuz Hentbol erkek  takımımız Büyükkarıştıran ÇPL'yi 25-3; Lüleburgaz Anadolu Lisesini 11-10; Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 14-9 mağlup ederek İl Şampiyonu olmuşlardır. Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür eder, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

Şbt

2019/2023 STRETEJİK PLANIMIZA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Ock

10. SINIF VELİLERİMİZ İLE 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS SEÇİMİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI. VELİLER,OKUL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HALİL İBRAHİM TOKLU VE REHBERLİK ÖĞRETMENİMİZ SAYIN MERVE KULAKSIZIN BİLGİLENDİRME KONUŞMALARININ ARDINDAN SINIF REHBER ÖĞRETMENLERİMİZ İLE DE GÖRÜŞEREK DERS SEÇİMİ KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ OLDULAR.