T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - Kepirtepe Anadolu Lisesi

Haberler

Mrt

Okulumuzda düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliklerinden birkaç kare fotoğraf...

Mrt

OKULUMUZ MÜDÜR YARDIMCISI CEM AKTAN ÖNDERLİĞİNDE ÖĞRENCİLERİMİZ KEREM ÇOKKAÇAN,EZGİ CEYDA GÜZEY, BÜŞRA ERTAŞ VE AHMET KAYA  LÜLEBURGAZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ARACILIĞI İLE 3-7 MART TARİHLERİNDE DÜZENLENEN TÜRKİYE BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINA KATILDILAR. MÜDÜR YARDIMCIMIZ CEM AKTAN 80 KG DA SAĞ KOLDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLURKEN ÖĞRENCİLERİMİZ; EZGİ CEYDA GÜZEY 65KG DA SOL KOL TÜRKİYE 3. SÜ SAĞ KOL TÜRKİYE 4. SÜ, BÜŞRA ERTA +70 KG DA SAĞ VE SOL KOL TÜRKİYE 3. SÜ OLMUŞTUR. ÖĞRENCİLERİMİZİ VE KENDİLERİNİ ÇALIŞTIRAN TÜRKİYE ŞAMPİYONU MÜDÜR YARDIMCIMIZ CEM AKTAN´I TEBRİK EDER AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONALARINDA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Mrt

OKULUMUZ TRAFİK VE İLK YARDIM KULÜBÜ ÖĞRENCİLERİ KULÜP ÖĞRETMENİ SANEM ŞAHİN DURCUK VE OKULUMUZ TARİH ÖĞRETMENİ DURSUN BİKİK ÖNDERLİĞİNDE OKUL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HALİL İBRAHİM TOKLU´NUN DA TEŞRİFLERİ İLE KEPİRTEPE´DE BAHAR HAZIRLIKLARI KAPSAMINDA OKULUMUZ BAHÇESİNE GÜL FİDANLARI DİKTİLER BAŞTA ÖĞRETMENLERİMİZ VE OKUL MÜDÜRÜMÜZ OLMAK ÜZERE TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE VE EMEĞİ GEÇEN ÇALIŞANLARIMIZA OKULUMUZ ÇEHRESİNE RENK KATTIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Mrt

28 ŞUBAT - 3 MART SİVİL SAVUNMA HAFTASI KAPSAMINDA OKULUMUZ SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ´NÜN PLANLADIĞI DEPREM VE YANGIN TATBİKATI BAŞARIYLA TAMAMLANIRKEN ÖĞRENCİLERİMİZ YANGIN VE DEPREM ANINDA YAPMASI GEREKENLER İLE İLGİLİ BİLGİ ALDILAR VE UYGULAMA YAPTILAR. BAŞTA TARİH ÖĞRETMENİMİZ DURSUN BİKİK OLMAK ÜZERE OKULUMUZ SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ ÖĞRENCİLERİNE VE DEĞERLİ KATKILARINDAN DOLAYI LÜLEBURGAZ İTFAİYESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ

Şbt

Kariyer günlerinin ikinci haftasında öğrencilerimiz, okulumuz 2012 mezunlarından İnşaat Mühendisi Mert DİNLER, 2012 mezunlarımızdan Barış YILDIZ ve 2012 mezunlarımızdan Mimar Gülçin KOÇMARLI ile buluştu. Öğrencilerimiz bu mesleklerle ilgili bilgiler aldılar ve sormak istedikleri soruları sorarak inşaat mühendisliği ve mimarlık ile ilgili merak ettikleri konuları öğrendiler.

Kariyer Günleri etkinlikleri okulumuz Z Kütüphanesinde gerçekleştirildi. Bu tür etkinlerin meslek seçiminde ve sınav kaygısı üzerinde son derece olumlu etkisi olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca bir başka önemli özelliği de tüm katılımcılar Kepirtepe mezunu idi. Kendilerine okulumuz adına teşekkür ederiz.

Şbt

KEPİRTEPENİN GELENEĞİ HALİNE GELEN TİYATRO GÖSTERİMİNDE BU YILIN BİRİNCİ OYUNU "AŞKIMIZIN GEMİSİ FINDIK KABUĞU" ADLI TİYATRO OYUNUMUZ 22 ŞUBAT CUMA GÜNÜ İZLEYİCİ İLE BULUŞTU.  SEYİRCİNİN BÜYÜK BEĞENİSİNİ TOPLAYAN OYUN KAHKAHALARLA İZLENDİ. OYUNDA ROL ALAN VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRENCİLERİMİZE VE KENDİLERİNİ ÇALIŞTIRAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLERİMİZ VEYSEL ONUR TATLIPINAR VE MUSTAFA GÜLŞEN´E TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ

Şbt

Okulumuz Bilek Güreşi Takımı Kırklareli İl müsabakalarında ;

Ezgi Ceyda Güzey 65 kg Sağ ve Sol Kol İl 1. si

Duygu Taş 65kg+ Sağ Sol kol İl 1.si

Kerem Çokkaçan 75kg Sağ İl 2. Sol İl 1. si

Tuğsan Tenekeci 65kg Sağ ve Sol kol İl 1. si

Eren Özturan 55 kg Sağ ve Sol İl 1. si

Ahmet Kaya 60 kg Sağ ve Sol kol İl 1. si

Ahmet Metehan Erken 80kg + Sağ kol İl 1. si

olarak İlimizi Yalova ´da yapılacak Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi ve onları yetiştiren Müdür Yardımcımız Cem AKTAN ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz Haşim GÜNDÜZ ve Ahmet Kamil HAYTA´yı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

Şbt

75 Kişilik grubumuz, 15 Şubat 2019 tarihinde İstanbul Teknik Üniversie ile Yıldız Teknik Üniversitesini ziyaret ettiler. Üniversiteleri tanıdılar, üniversite havasını teneffüs ettiler. 

En güzeli de orada eğitimlerine devam eden onlarca mezunumuzla biraya gelerek sohbet etme imkanı buldular.

Şbt

Okulumuzda her yıl olduğu gibi bu yıl da özellikle 12. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak planlanan Kariyer Günleri başladı. Kariyer günlerinin asıl amacı, öğrencilerimize seçmek istedikleri meslekler hakkında, bu mesleği yapan kişiler tarafından birinci elden bilgi aktarımı sağlamak, onların ilgi ve yeteneklerine uygun mesleklere yönelmelerine yardımcı olmaktır. Kariyer günlerinin ilk haftasında öğrencilerimiz, okulumuz 2013 mezunlarından Diş Hekimi Emre KURTARAN ve 2014 mezunlarımızdan Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Burak ÇEBİ ile buluştu. Öğrencilerimiz bu mesleklerle ilgili bilgiler aldılar ve sormak istedikleri soruları sorarak diş hekimliği ve Tıp Fakültesi ile ilgili merak ettikleri konuları öğrendiler.

Kariyer Günleri etkinlikleri okulujmuz Z Kütüphanesinde gerçekleştirildi. Bu tür etkinlerin meslek seçiminde ve sınav kaygısı üzerinde son derece olumlu etkisi olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca bir başka önemli özelliği de tüm katılımcılar Kepirtepe mezunu idi. Kendilerine okulumz adına teşekkür ederiz.

Şbt

12 Şubat 2019 Salı günü 12:00 / 19:00 arasında Kongre Meydanında Kızılay Çadırına gelerek kan ve kök hücre bağışında bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Desteklerinden dolayı Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya´ya İlç Milil Eğitim Müdürü Nedim Çetin´e, tüm eğitim sendikalarına, Milli Eğitim camiasındaki yönetici ve öğretmenlere, Kızılay ekibine, Kepirepeliler Eğitim Vakfı yöneticilerine, özellikle de velilerimize minnet ve şükranlarımızı sunarız. 

Kampanya sürecini yöneten ve bağışların asıl mimarları olan okulumuz öğretmen ve öğrencilerine ayrıca Kepirtepe ailesi olarak teşekkür ederiz.

Şbt

KAN VE İLİK BAĞIŞI KAMPANYASI

Okulumuz Öğretmeni Özlem Eralp Kaya´nın eşi Emrah Kaya ve ilik bekleyen diğer hastalar için bütün Lüleburgaz halkını ve Kepirtepe ailesini 12 Şubat 2019 Salı günü 12:00/19:00 arasında Kongre Meydanında kan vermeye davet ediyoruz.

Emrah Kaya ve diğer hastaların hayatları için bir umut kaynağı olalım. Katkılarınız şimdiden teşekkür ederiz.

Şbt

BURCU DURAN,ELÇİN KÖROĞLU, SENA BİLDİK VE MELİS AKMAN´IN OLUŞTURDUĞU OKUL BADMİNTON TAKIMIMIZ İL 2. Sİ OLDU ÖĞRENCİLERİMİZİ VE KENDİLERİNİ YETİŞTİREN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZ HAŞİM GÜNDÜZ VE AHMET KAMİL HAYTA ´YI BAŞARILARINDAN DOLAYI TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Ock

Kırklareli’nin tek çim hokeyi takımına sahip okulumuz, bu branşta da iddialı çalışmalarını sürdürüyor.

            Kırklareli’de çim hokeyi branşında il çapında pilot okul seçilen okulumuz, antrenmanlarına LYFA tesislerinde devam ediyor.

            Kırklareli’de bir ilk olan takımımızın dünkü antrenmanı Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Lüleburgaz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cihan Erdem ve Lüleburgaz Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin’in de katılımıyla yapıldı.

            Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde Beden Eğitimi Öğretmeni Ahmet Kamil Hayta’nın önderliğinde antrenman yapan ekibimiz, çim hokeyinde Lüleburgaz’ın da iddialı olduğunun mesajını verdi. Ayrıca federasyonun da desteklerinden dolayı yetkilillere teşekkür ettiğini belirtti.

            Çim hokeyi takımı oyuncularından 10. Sınıf öğrencisi Berkant Ayduğ, çim hokeyini ilk kez okulda öğretmenlerinden duyduğunu, oynarken eğlendiklerini ancak dışarıdan kolay gözükse de yüksek efor sarf ettiren bir oyun olduğunu ve herkese tavsiye ettiğini söyledi.

 

KORFBOL TAKIMI DA KURULDU

            Beden eğitimi öğretmenimiz Ahmet Kamil Hayta, Okulumuz’nin bu alanda pilot okul olarak seçilmesinin sevindirici olduğunu, öğrencilerin hevesli olduğunu belirtti. “Adı pek duyulmayan Korfbol kızların ve erkeklerin aynı takımda yer alarak oynadığı dünyadaki tek takım sporu olarak biliniyor. Tüm malzemeleri temin edilen korfbol için de ekiplerimizi kurduk. Mart ayında bu sporun da tanıtımını okulumuzda yapacağız.” dedi

            Okulumuz çim hokeyi takımında şu öğrenciler yer alıyor; Başar Alp Sağlam,Berkant Ayduğ, Büke Burkay Güner, Erhan Yiğitoğlu, Furkan Taştan, Hüseyin Cem Dadük, Kaan Can Kurt, Mert Ali Toğuç, Ömer Yeni, Serdar Doğan, Evindar Koyunsever, Çağan Irmak, Oğuzhan Gökçe, Serhan Umar,Berk Gökmen Tosun, Emre Dursun, Mert Kaynak, Eren Arda, Sinin Buğra Umut, Ogün Güler, Naci Tufan, Ali Karadeniz, Koray Ağdaş, Mert Alfabatar, Kadir Can Kılınç.

Ock

2018/2019 Öğretim yılı 1. Döneminde spor, kültürel ve sanatsal alanlarda derece elde eden öğrencilerimize 18 Ocak 2019 Cuma günü yapılan törenle Sosyal Etkinlik Başarı Belgeleri ve ödülleri takdim edildi. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlar, emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Ock

2.10.2015 tarihinde okulumuza atanarak Kepirtepe ailesine katılan Coğrafya Öğretmenimiz Fatma DURMUŞ, Gümüşhane’nin Şiran ilçesine atanarak okulumuzdaki görevinden bugün ayrıldı. Görev yaptığı sürece okulumuza ve öğrencilerimize değerli katkı ve emekleri anısına ve Kepirtepe ailesine hizmetlerinden dolayı Okul Müdürümüz Halil İbrahim TOKLU tarafından kendisine teşekkür plaketi verildi. Törende duygusal anlar yaşandı. Kepirtepeliler olarak öğretmenimize yeni görev yerinde başarılar dileriz. Yolu bahtı açık olsun.