T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - Kepirtepe Anadolu Lisesi

Haberler

Şbt

11 Şubat 2020 Salı günü Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Neslihan Dostoğlu'nu, 12 Şubat 2020 Çarşamba günü de Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Can Binan ve Doç Dr. Kunter Manisa ile Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğretim görevlileri Ceren Göğüş Ve Berkay Oskay'ı okulumuzda Kepirtepeliler Eğitim Vakfı değerli yöneticileri ile birlikte misafir olarak ağırlamaktan onur duyduk. İki üniversiteden gelen yaklaşık 70 Lisans öğrencisi eski yerleşkemizdeki 33 mimari yapının nasıl kullanılıbileceği konusunda bitirme ödevi hazırlayacaklar. Katılarından dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca okulumuzun mimar olmayı düşünen son sınıf öğrencileri için de bulunmaz bir fırsat oldu.

Şbt

9. Sınıf öğrencilerimizin tamamına Lüleburgaz İlçe Sağlık Müdürlüğü uzmanlarından Aslı EBİLGİN tarafından İlk Yardım eğitimleri verildi.

Şbt

Okulumuz Hentbol erkek  takımımız Büyükkarıştıran ÇPL'yi 25-3; Lüleburgaz Anadolu Lisesini 11-10; Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 14-9 mağlup ederek İl Şampiyonu olmuşlardır. Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür eder, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

Şbt

2019/2023 STRETEJİK PLANIMIZA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Ock

OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNE LÜLEBURGAZ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İLE ORTAKLAŞA DİYABET EĞİTİMİ VERDİK

Ock

1964 Kepirtepe İlköğretmen Okulu Mezunumuz Ferhan ÇELİKEL'in ablası merhum Hacer ÇELİKEL adına donatımını yaptığı Coğrafya deriliğimizin açılışını bugün yaptık.

            23 Ekim 2019 tarihinde de bizlere sınıf donatımı yaparak desteklerini esirgemeyen Ferhan ÇELİKEL, bugün açılışını yaptığımız Coğrafya dersliğimizin donatımı ile yine Kepirtepeli öğrencilerle birlikte oldu.

            Kepirtepeliler Eğitim Vakfı değerli yöneticileri, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla yapılan açılış töreninde Ferhan ÇELİKEL'e günün anısına plaket takdim edildi.

            Coğrafya dersliğimizin bütün öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diler, merhum Hacer ÇELİKEL'e ithaf ederiz.

 

Ock

Ara

Okulumuz pansiyonunda barınan öğrencilerimizle Değerler Eğitimi kapsamında "En Uzun Gece" adlı etkinlikte, öğrencilerimize Matematik Öğretmenimiz Eyüp Bulut ve Pansiyondan Sorumlu Müdür Yardımcımız Mustafa Uludağ eşlik ettiler

Ara

OKUL SAĞLIĞI PROGRAMI KAPSAMINDA 18-19 ARALIK TARİHLERİNDE OKULUMUZ 9,10,11. SINIF ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK BAĞIMLILIK KONULU SEMİNERLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK. 19 ARALIK TARİHİNDE 9. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK GERÇEKLEŞTİRİLEN SEMİNER  VELİMİZ SAYIN DR. BÜLENT ÖNDER TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ OLUP DEĞERLİ KATILIMLARINDAN DOLAYI KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. AYRICA SEMİNERLER SIRASINDA ÜSTÜN GAYRET GÖSTEREN ÖĞRETMENLERİMİZE DE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ

Ara

GENÇ ERKEKLER BASKETBOL B TAKIMIMIZ GRUP FİNALİ MAÇINDA MEHMET AKİF ERSOY ESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'Nİ 70-54 GİBİ FARKLI BİR SKOR İLE MAĞLUP EDEREK İL MERKEZİNDE YAPILACAK OLAN FİNAL KARŞILAŞMASINDA OKULUMUZU TEMSİL ETME HAKKINI KAZANMIŞTIR. ÖĞRENCİLERİMİZİ VE BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENİMİZ AHMET KAMİL HAYTA'YI TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ

Ara

TRT Müzik Kanalının Lisede Müzik programı için yapılan çekimler 7 Aralık Cumartesi günü 12:30'da yayınlandı. İzleyemeyenler için 10 Aralık Salı günü 17:00'de tekrar yayınlanacaktır.

Ara

MASA TENİSİ ERKELER İL ŞAMPİYONU OLDUK. TAKIM OLARAK KIZLARDA İSE İL 4.LÜĞÜ DERECESİ ELDE ETTİK.

HASAN ALPEREN KURT

KAAN GEDİK

EREN TEZCAN

AYKUT ÇOLAK

SILA ÖZGÜR

AYŞENAZ SÖNMEZ

BETÜL  MUTLU

Ara

Milli Eğitim Bakanlığı Maarif Müfettişi Sayın Fehimdar ÇİFTÇİ, okulumuzu ziyaret ettiler.

Kars Dede Korkut İlköğretmen Lisesi mezunu olan ve öğretmen lisesi kültürünü yakınen bilen Sayın Fehimdar ÇİFTÇİ'nin okulumuzu ve müzemizi ziyaretlerinden memnun olduk.

Ara

3. GENÇ KEPİRTEPELİLER KAHVALTISINDA MEZUNLARIMIZ İLE EDİRNE'DE BULUŞTUK

Kas

TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİLERİ KAPSAMINDA KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ TARİH FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. MUHAMMET FATİH ÇALIŞIR ÖĞRENCİLERİMİZ İLE ÇEVRESEL TARİH KONULU SÖYLEŞİ YAPTI. SÖYLEŞİYE ÖĞRENCİLERİMİZ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ.