T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ - Kepirtepe Anadolu Lisesi

Haberler

Şbt

KAN VE İLİK BAĞIŞI KAMPANYASI

Okulumuz Öğretmeni Özlem Eralp Kaya´nın eşi Emrah Kaya ve ilik bekleyen diğer hastalar için bütün Lüleburgaz halkını ve Kepirtepe ailesini 12 Şubat 2019 Salı günü 12:00/19:00 arasında Kongre Meydanında kan vermeye davet ediyoruz.

Emrah Kaya ve diğer hastaların hayatları için bir umut kaynağı olalım. Katkılarınız şimdiden teşekkür ederiz.

Şbt

BURCU DURAN,ELÇİN KÖROĞLU, SENA BİLDİK VE MELİS AKMAN´IN OLUŞTURDUĞU OKUL BADMİNTON TAKIMIMIZ İL 2. Sİ OLDU ÖĞRENCİLERİMİZİ VE KENDİLERİNİ YETİŞTİREN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZ HAŞİM GÜNDÜZ VE AHMET KAMİL HAYTA ´YI BAŞARILARINDAN DOLAYI TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Ock

Kırklareli’nin tek çim hokeyi takımına sahip okulumuz, bu branşta da iddialı çalışmalarını sürdürüyor.

            Kırklareli’de çim hokeyi branşında il çapında pilot okul seçilen okulumuz, antrenmanlarına LYFA tesislerinde devam ediyor.

            Kırklareli’de bir ilk olan takımımızın dünkü antrenmanı Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Lüleburgaz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cihan Erdem ve Lüleburgaz Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin’in de katılımıyla yapıldı.

            Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde Beden Eğitimi Öğretmeni Ahmet Kamil Hayta’nın önderliğinde antrenman yapan ekibimiz, çim hokeyinde Lüleburgaz’ın da iddialı olduğunun mesajını verdi. Ayrıca federasyonun da desteklerinden dolayı yetkilillere teşekkür ettiğini belirtti.

            Çim hokeyi takımı oyuncularından 10. Sınıf öğrencisi Berkant Ayduğ, çim hokeyini ilk kez okulda öğretmenlerinden duyduğunu, oynarken eğlendiklerini ancak dışarıdan kolay gözükse de yüksek efor sarf ettiren bir oyun olduğunu ve herkese tavsiye ettiğini söyledi.

 

KORFBOL TAKIMI DA KURULDU

            Beden eğitimi öğretmenimiz Ahmet Kamil Hayta, Okulumuz’nin bu alanda pilot okul olarak seçilmesinin sevindirici olduğunu, öğrencilerin hevesli olduğunu belirtti. “Adı pek duyulmayan Korfbol kızların ve erkeklerin aynı takımda yer alarak oynadığı dünyadaki tek takım sporu olarak biliniyor. Tüm malzemeleri temin edilen korfbol için de ekiplerimizi kurduk. Mart ayında bu sporun da tanıtımını okulumuzda yapacağız.” dedi

            Okulumuz çim hokeyi takımında şu öğrenciler yer alıyor; Başar Alp Sağlam,Berkant Ayduğ, Büke Burkay Güner, Erhan Yiğitoğlu, Furkan Taştan, Hüseyin Cem Dadük, Kaan Can Kurt, Mert Ali Toğuç, Ömer Yeni, Serdar Doğan, Evindar Koyunsever, Çağan Irmak, Oğuzhan Gökçe, Serhan Umar,Berk Gökmen Tosun, Emre Dursun, Mert Kaynak, Eren Arda, Sinin Buğra Umut, Ogün Güler, Naci Tufan, Ali Karadeniz, Koray Ağdaş, Mert Alfabatar, Kadir Can Kılınç.

Ock

2018/2019 Öğretim yılı 1. Döneminde spor, kültürel ve sanatsal alanlarda derece elde eden öğrencilerimize 18 Ocak 2019 Cuma günü yapılan törenle Sosyal Etkinlik Başarı Belgeleri ve ödülleri takdim edildi. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlar, emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Ock

2.10.2015 tarihinde okulumuza atanarak Kepirtepe ailesine katılan Coğrafya Öğretmenimiz Fatma DURMUŞ, Gümüşhane’nin Şiran ilçesine atanarak okulumuzdaki görevinden bugün ayrıldı. Görev yaptığı sürece okulumuza ve öğrencilerimize değerli katkı ve emekleri anısına ve Kepirtepe ailesine hizmetlerinden dolayı Okul Müdürümüz Halil İbrahim TOKLU tarafından kendisine teşekkür plaketi verildi. Törende duygusal anlar yaşandı. Kepirtepeliler olarak öğretmenimize yeni görev yerinde başarılar dileriz. Yolu bahtı açık olsun.

Ock

Okulumuz Kızılay ve Kan Bağışı Kulübü öğrencileri ile sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencilerinin öncülüğünde iki ayrı sosyal sorumluluk projesi geliştirildi.

            Lüleburgaz Kızılay Şubesi ile ortak düzenlediğimiz etkinlikte, Kızılay ve Kan Bağışı Kulübü öğrencilerimiz okulumuzdaki öğrenci, öğretmen ve veliler ile sınırlı olmak üzere, Van İli, Gürpınar ilçesine bağlı Hamur Kesen İlkokulunda birleştirilmiş sınıflarda okumakta olan 11 öğrenci için yardım kampanyası düzenlediler. Kampanyada öğrencilerin kırtasiye, kitap, kıyafet ihtiyaçlarını karşılamak amaçlandı. Her sınıfın kendi arasında yaptıkları iş bölümü sayesinde Hamur Kesen İlkokulundaki her bir öğrencinin ihtiyaçları birebir karşılandı. Kampanya Kızılay ve Kan Bağışı Kulübü danışman öğretmenimiz ve Coğrafya Öğretmeni Ayşe BEŞİKTAŞ öncülüğünde gerçekleştirildi. Hamur Kesen İlkokulu öğretmeni Fırat ÖZBEK ile irtibatı sağlayan Ayşe BEŞİKTAŞ, “Kampanya beklediğimizden çok daha fazla ilgi gördü. “Kepir Ana’nın kızanları” kendilerine yakışır bir davranışta bulundular. Geleceğimize yön verecek bu gençlerimizin bu tür organizasyonlara gösterdiği çaba, gelecekte insani değerlerimizin bugünden daha çok yaşatılacağına dair bize umut vermiştir. Lüleburgaz Kızılay Şubesi başkanı ve diğer yetkililerine ve kampanyayı yürüten ve destek veren öğrencilerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

            Bir diğer sosyal sorumluluk projesi de okulumuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencilerimiz tarafından düzenlendi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü danışman öğretmenimiz ve okulun Felsefe Öğretmeni Süleyman Kıraç öncülünde, kulüp öğrencilerinin okul içinde düzenledikleri bu kampanyada, 2011 yılından beri devam eden Suriye’deki iç karışıklıklar nedeniyle ülkemize sığınan ve Kilis ilinde kamplarda yaşamlarına devam eden mültecilerin bebekleri için 0-2 yaş grubu bebek bezi toplandı. Bozulma ve zayi olma ihtimali olan gıda maddeleri yerine bebeklerin temel ihtiyaçları olan ve bozulma riski bulunmayan bebek bezleri toplanmıştır. Okulumuzun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü danışman öğretmeni Süleyman KIRAÇ; “Kırklareli Valiliğinden konuya ilişkin bir yazı gelmişti. Biz bu konuda kulüp öğrencilerimizle bir planlama yaptık ve okulumuz bünyesinde bebek bezi toplama kampanyası başlattık. Suriye’deki iç karışıklıklarda en fazla zarar gören ve masumiyeti dünyanın hiçbir yerinde tartışılamayacak olan bebekler için böyle bir farkındalık oluşturmak istedik. Kampanyaya destek veren tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.” Dedi.

            Konuyla ilgili olarak Okul Müdürü Halil İbrahim TOKLU; “Lüleburgaz Kızılay Şubesi ile ortak düzenlediğiminiz iki ayrı sosyal sorumluluk projesinin amacına ulaştığını düşünüyorum. Biz okullarda sadece akademik eğitim vermekle yetinmemeliyiz, bunun yanında sosyal ve kültürel etkinliklerle öğrencilerimizi hayata hazırlamalıyız. Bu iki organizasyonla öğrencilerimizde yardımlaşma bilincinin yaygınlaştırılmasını ve ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın önemini kavratmayı hedefledik ve hedeflerimize de ulaştığımızı düşünüyorum. Bir çocuk yüreğine dokunmanın dünyayı güzelleştireceğine olan inancımız, bu tür organizasyonlarla daha da pekişecektir. Lüleburgaz Kızılay Şubesi Başkanı İsmail ARKIN ve diğer yöneticilerine, kulüp danışman öğretmenlerimiz Ayşe BEŞİKTAŞ ve Süleyman KIRAÇ’a, kampanya süresince yoğun çalışan öğrencilerimize ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi.

Ara

Kas

BİZE  ÇOK  YAKIŞTI!

                Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçemiz çapında düzenlenen “Tut Ellerimden Öğretmenim” konulu şiir ve kompozisyon yarışmasında 11/D sınıfı öğrencisi Nur Sena ÇAKIR “Sonsuzluğa Dokunanlara” adlı eseriyle ve 12/A sınıfı öğrencisi Umut YALÇIN “Işığımsın Sen” adlı şiiriyle birincilik kazanmışlar ve bu özel günde bu anlamlı birincilikleriyle seksen yıllık öğretmen okulu geçmişi olan okulumuzda büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı olmuşlardır.

                 Adı geçen öğrencilerimizi ve kendilerini yarışmaya hazırlayan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenimiz Pınar YAVUZ’u kutluyor; başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

 

Kas

Kepirtepeliler Eğitim Vakfı tarafından 2014 yılından bu yana gerçekleştirilen ve artık gelenekselleşen Genç Kepirtepeliler Kahvaltısı etkinliğinin altıncısı 25 Kasım 2018 Pazar günü Taksim’deki Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Lokali’nde çoğunluğu son 10 yılda mezun olmuş 80 Kepirtepelinin katılımıyla gerçekleştirildi.

KEV’in genç Kepirtepeliler ile bir araya gelme, onların vakıftan beklentilerini daha iyi tespit edebilme ve gençleri vakıf yönetimine dahil edebilme yönünde büyük önem verdiği bu etkinlik için daha öncekilerde olduğu gibi yine dopdolu bir program hazırlandı. 09:30 itibariyle başlayan etkinlikte önce samimi bir ortamda kahvaltılar yendi. 11:00’de KEV Başkanı Selahaddin Gül açılış konuşmasını yaptı. Kepirtepe’nin üniversite hayatı için çok güzel hazırlık süreci olduğunu belirten Gül, gençlerden beklentilerinin çok çalışmaları, Cumhuriyet değerlerine bağlı kalmaları ve Kepirtepe’nin adını daha iyi seviyelere taşımaya yardımcı olmaları olduğunu vurguladı. Bu konuda talep eden genç Kepirtepelileri imkanlar elverdiğince maddi manevi desteklemeye hazır olduklarını söyleyen Gül, gençlerle daha sık bir araya gelmek istediklerini belirterek tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Ardından kıdemli mezun konuşmasını yapmak üzere 1985 mezunlarından Hakim Ramazan Seçkin sahneye çıktı. İstanbul (Çağlayan) Adliyesi’nde hakim olarak görev yapan Seçkin, hukukçu olmaya nasıl karar verdiğini, Kepirtepe’nin bu süreçte kendisine neler kattığını ve başarılı bir kariyer için gençlerin nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlattı. Kıdemli mezun konuşmasından sonra genç mezun konuşmasını yapmak üzere 2013 mezunlarından Ece Bilge Günay sahneye çıktı. Kendisi gibi 2013 yılında mezun olmuş arkadaşlarının can kulağı ile dinlediği Günay, Kepirtepe’de okurken yaşadığı acı tatlı hatıraları, üniversite yıllarındaki ve özellikle mezun olduktan sonraki zorlu süreçleri ve avukatlığa başlayabilmek için Kepirtepelilerin kendisine nasıl destek olduğunu duygusal bir anlatımla paylaştı.

Saat 12 itibariyle etkinliğe katılan herkes kendini tanıtmaya başladı. Herkes Kepirtepe’de hangi yıllarda, hangi bölümde okuduğunu; üniversite öğrencisi olanlar okulunu ve bölümünü, çalışıyorsanlar kurumunu, görevini ve pozisyonunu belirtti. Ayrıca, Kepirtepe’nin kendilerine neler kattığı ve kendilerinin Kepirtepe’ye ve KEV’e ne katabileceği de paylaşıldı. 1 saatten fazla süren tanışma faslından sonra seminerlere geçildi.

İlk semineri 2002 mezunlarından Murat Akbıyık verdi. Kadir Has Üniversitesi’nde İngilizce okutmanı öğretim üyesi olarak görev yapan, KEV genel sekreteri olarak vakıfta da çalışmalar yürüten Akbıyık, “Yabancı Dil Öğrenme Araçları” başlıklı bir  sunum yaparak gençlerin neden yabancı dil öğrenmeleri gerektiğini vurguladı ve hangi kaynaklardan faydalanabileceklerini paylaştı. Murat Akbıyık’ın sunumunun tüm içeriğine muratakbiyik.net/kepirtepe-dil adresinden erişebilirsiniz.

İkinci semineri 2009 mezunlarından Görkem Evci verdi. Milliyet Gazetesi’nde haber editörü olarak görev yapan, KEV iletişim danışmanı olarak da vakıfta çalışmalar yürüten Evci, “Medyada Algı ve Hikayenin Gücü” başlıklı bir sunum yaparak basılı ve görsel medyadaki tüm içeriklere inanmamamız gerektiğini, anlatılanın bir hikâye olduğunu bilip kimin anlattığına bakarak anlatılanları birleştirdiğimiz takdirde gerçekleri daha iyi görebileceğimizi ve aslında en önemlisinin kendi hikâyemizi yazmamız olduğunu vurguladı. Görkem Evci’nin websitesine www.gorkemevci.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Son semineri ise 1995 mezunlarından Tuna Güven verdi. Borusan EnBW’de enerji operasyon direktörü olarak görev yapan, 10 yıla yakın süredir KEV yönetiminde çalışmalar yürüten Güven, “Başarının Püf Noktası:  Dayanma Gücü” başlıklı bir sunum yaparak hedef odaklılık, tutku, özdenetim ve pozitif bakış açısısının başarıya ulaşmadaki rolünü vurguladı, bilimsel olarak kanıtlanan Golem Etkisi’ni açıkladı ve “başaramazsın’a karşı bağışıklık geliştirmek” gerektiğini belirtti. Kendi işini kurarak yeni girişim başlatmayı düşünen Kepirtepeliler için altın değerinde tavsiyelerde bulunan Güven, önemli noktaları “%1 İlham, %99 Alınteri”, “Zor işlerde rekabet az” ve “Oyunu çalışan kazanır” şeklinde sıraladı ve başarı sürecini “önce hayal edersin, sonra rüyanda görürsün, sonra da gerçekleşir” şeklinde özetledi. Sunumunu interaktif bir şekilde sürdüren Güven, kendi girişimlerini başlatan ve malesef başarısız olan, ama yılmadan çalışmaya devam eden eşi Esin Güven’i ve 2013 mezunlarından Şaban Çaytaş’ı sahneye davet ederek onların deneyimlerini katılımcılarla paylaşmaları yönünde kısa ve etkili bir oturum gerçekleştirdi. Esin Güven’in yeni başlattığı Cheesecake Engineer girişimi kapsamında bizzat kendisine ait olan tarifle hazırlanmış cheesecake’lerin ikramı ise tüm katılımcıları memnun etti.

Her bir konuşmacıya teşekkür belgesinin takdim edildiği konuşma ve seminerlerin saat 14:00 itibariyle tamamlanmasının ardından erken ayrılmak durumunda olan yaklaşık 10 kişi dışında hemen herkesin yer aldığı bir hatıra fotoğrafı çekildi ve öğrenci olan genç Kepirtepelilerin kahvaltı ücretleri çalışan kıdemli mezunlar tarafından ödenmek süretiyle ödemeler tamamlandı. Hesaba 100 lira veya üzerinde katkı sunan Kepirtepelilere de teşekkür belgesi takdim edildi.

Etkinliğin ardından, genç Kepirtepelilerin vakfımızdan en büyük beklentisi olan mentörlük konusunda çalışma yapmak üzere gönüllü olan 8 kişi bir araya gelerek kısa bir toplantı yaptı. Bu çalışma grubu, Kepirtepelilerin ihtiyaçlarını ve KEV’in potansiyellerini değerlendirerek, farklı kurumlarda uygulanan iyi örnekleri inceleyerek bir yol haritası oluşturacak ve en kısa sürede bir proje hayata geçirecek.

Etkinliğimize katılan, katkı sunan herkese teşekkürlerimizi sunuyor, bir sonraki etkinliğimize daha fazla Kepirtepeliyi bir araya getirmeyi umuyoruz!

Etkinliğin fotoğraf albümü için tıklayınız.

Etkinliğin sunum detayları için tıklayınız.

Etkinlikle ilgili detayların paylaşıldığı etkinlik sayfası için tıklayınız.

 

 

 

Kas

KEPİRTEPE’DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI

            80 yıllık Öğretmen Lisesi geleneği olan Kepirtepe’de 24 Kasım 2018 Öğretmenler günü kutlamaları, kendi geleneklerine uygun olarak 23 Kasım Cuma günü yapıldı. Öğretmenlerimizin kendilerini özel hissettikleri bir gün olmasını dilediğimiz bu anlamlı gün okulumuzda öğrencilerimizin hazırladığı bir dizi etkinlikle kutlandı.

            12.00 civarında öğretmenler odasında toplanan öğretmenlerimize Kepirtepeliler Eğitim Vakfı temsilcilerimiz de katıldı. Birlikte kutlama yapıldıktan sonra öğre yemeği için yemekhanemize giderken onları sürprizler bekliyordu. Öğrencilerimizin eşliğinde bahçede toplanıldı. Burada öğrencilerimiz her öğretmen için nostaljik birer hediye kutusu hazırlamışlardı.

            12:30 ‘da Kepirtepeliler Eğitim Vakfı temsilcileri, Okul Aile Birliği üyelerimiz, başka okullarda görev yapan Kepirtepeli öğretmenler ve okulumuzun değerli öğretmenleri ile birlikte yemek yediler. Saat 13:00’te yine öğretmenler odasında mezunlarımızın çekip gönderdikleri kutlama videolarını birlikte izlediler.

            Öğretmen Lisesi geleneklerinin yaşatılmasını çok önemsiyoruz. Bu anlamda okulumuzda düzenlenen Öğretmenler Günü kutlamaları klasiğin ötesinde bir dizi faaliyetten oluşmuştur. Öğretmenlerimizin kendilerini özel hissetmelerini arzuladık. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

            Kepirtepeli öğretmenler olarak vatanını, milletini seven, insanları seven, araştıran ve sorgulayan bireyler yetiştirmek idealindeyiz. Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz.

Kas

ÖĞRENCİLERİMİZ AYŞENAZ SÖNMEZ(9/E),BETÜL MUTLU (10/C),SILA ÖZGÜR (9/D)´ÜN OLUŞTURDUĞU MASA TENİSİ KIZ TAKIMIMIZ İL 3. SÜ , KAAN GEDİK (11/B),ARDA UĞURLU (10/C), HASAN ALPEREN KURT (11/B),VE  MUSTAFA EREN KÜRTÜL (10/B)´ÜN OLUŞTURDUĞU MASA TENİSİ ERKEK TAKIMIMIZ İL 2. Sİ OLMUŞTUR ÖĞRENCİLERİMİZİ VE KENDİLERİNİ ÇALIŞTIRAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZ AHMET KAMİL HAYTA VE HAŞİM GÜNDÜZ´Ü TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Kas

Türkiye Cumhuriyeti´nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 80. yılında yurt genelinde olduğu gibi  Kepirtepe´de de anıldı.

                Her yıl olduğu gibi bu sene de Ata´yı anmaya yaraşır bir tören yapıldı. Törenin sunuculuğunu 10/C sınıfından Arda UĞURLU ve 9/E sınıfından Asude ERKORKMAZ adlı öğrencilerimiz gerçekleştirdi. Büyük bir hassasiyetle gerçekleştirilen törende okulumuzda ağırlamaktan gurur duyduğumuz Araştırmacı ve Tarihçi Yazar Ali ARSLAN güne dair duygu ve düşüncelerini, öğrenci ve öğretmenlerimizle paylaştı.Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı ise Müdür Yardımcımız Cem AKTAN yaptı. 11/C sınıfından Selenay KAYMAZ ve 10/B sınıfından Hilal SELÇUK adlı öğrencilerimiz, yasın şiire  bürünmüş haline ses verirken 9/E sınıfından Begüm EREN ´´Eşsiz Lider´´i dünya liderlerinin gözüyle dinleyicilere aktardı. Tören, Müzik Öğretmenimiz Burcu ŞİMŞEK DAĞ gözetiminde hazırlanan koro dinletisinde Mustafa Kemal´in sevdiği şarkıların Kepirtepe semalarında yankılanmasıyla son buldu.

                Sayın Ali ARSLAN ile törenin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Kas

TARİHÇİ YAZAR ALİ ARSLAN OKULUMUZ 9. SINIF ÖĞRENCİLERİ İLE MİLLİ MÜCADELENİN 96. YILINDA LÜLEBURGAZ KONULU SEMİNERDE BULUŞTU.

 

 

Kas

KURTULUŞ KUPASI MÜSABAKASINDA 3600 MT KROS KOŞUSUNDA ÖĞRENCİMİZ:

KEMAL ERTÜRK  İLÇE 3. SÜ

KAMİL VURAL İLÇE 4.SÜ

ERHAN YİĞİTOĞLU İLÇE 5. Sİ

BÜKE BURKAY GÜNER İLÇE 7. Sİ

MELİH AKER İLÇE 8.Sİ

KEPİRTEPE ANADOLU LİSESİ TAKIM OLARAK İLÇE 2. Sİ OLMUŞTUR. ÖĞRENCİLERİMİZİ VE KENDİLERİNİ ÇALIŞTIRAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZ AHMET KAMİL HAYTA VE HAŞİM GÜNDÜZ´Ü TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Mrt

Okulumuzun Zenginleştirilmiş içerikli kütüphanesi açılışı 29 Mart Salı günü Sayın Valimiz Esengül CİVELEK´in katılımı ile gerçekleştirildi. Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa KAYA, İl Milli Eğitim Müdürü Murat AŞIM, diğer kurum okul müdürlerinin ve Kepirtepeliler Eğitim Vakfı yöneticilerinin de bulunduğu açılışa yoğun ilgi vardı. Mevcut 2700 kitabın 10000´e çıkarılmasıyla ilgili kitap bağış kampanyamız hakkında da sayın Valimize bilgi verildi. Kütüphane açılışının arfından 150 adet fidan dikimi gerçekleştirildi.